drzwi wewnetrzne

Montaż drzwi

Doskonała oferta związana z montażem drzwi wewnętrznych!

Nasza firma dysponuje doświadczoną ekipą montującą drzwi. Jesteśmy w stanie zamontować drzwi w dniu dostarczenia towaru na terenie całej Polski! Podcinamy również drzwi na miejscu przy montażu.

Koszt montażu drzwi wewnętrznych w cenie od 120 zł/ szt.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

Czy jesteś sam w stanie zamontować drzwi wewnętrzne lub drzwi zewnętrzne?

Wydawać by się mogło, że to nic skomplikowanego, ale to tylko pozory. Bez doświadczenia w montażu tego typu asortymentu, lepiej samemu się do tego nie zabierać. Można nie tylko uszkodzić drzwi, ale również całą ościeżnicę i ścianę, na której mają być montowane drzwi. Aby dobrze zamontować drzwi trzeba przede wszystkim prawidłowo ustawić poziom. Potrzebne są do tego specjalistyczne narzędziamontaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Najpierw montujemy samą ościeżnicę, a dopiero po całkowitym zastygnięciu materiału montażowego zakładamy skrzydło. Czasami zdarza się tak, że po kilku dniach od montażu drzwi nie chcą nam się zamknąć lub nie dochodzą do ościeżnicy z lewej lub prawej strony. Ale to nie jest powód do większego niepokoju. Każde drzwi zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne muszą "osiąść w murze". a podczas otwierania przed pierwsze dni po montażu mogą trochę opaść. Wystarczy je tylko jedynie wyregulować i wszystko będzie sprawnie funkcjonowało.

Ciężki i wymagający odpowiedniego przygotowania jest montaż drzwi antywłamaniowych typu GERDA. W tych drzwiach ościeżnicę wypełnia się betonem, ale jego nałożenie jest bardzo trudne. Takie drzwi najczęściej montują specjaliści, którzy przeszli kurs z firmy produkującej drzwi antywłamaniowe. Zamontowane poprawnie drzwi powinny stać w miejscu, gdy się je otworzy. Nie powinny same ani się zamykać, ani otwierać.

Drzwi wewnętrzne są sporo lżejsze, więc jest je łatwiej zamontować, ale tylko pod tym względem. Instrukcja montażu jest jednak taka sama jak w drzwiach wewnętrznych.

Modele drzwi wewnętrznych Pobierz cennik  (.doc) (.pdf)
Telefony kontaktowe:
606 828 733
od 8 do 22
tel/fax 48 333 22 12
od 10 do 18
E-mail: drzwidladomu@wp.pl
Wszystkie zakupione u nas drzwi wewnętrzne i zewnętrzne są polskiego producenta i posiadają
2 lata gwarancji